Logo loading

Last minute dovolenka 2016

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Last minute dovolenka 2016 – vyberte si svoju dovolenku už dnes!

Leto máme nenávratne preč a tak trochu nostalgicky spomíname na krásne slnečné a teplé dni, letné dovolenky strávené na krásnych miestach či plážach a na zážitky, ktoré nám minulé leto prinieslo. Spomienky sú krásna a vzácna vec, ale ešte krajšie môže byť plánovanie novej dovolenky, snívanie o nových zaujímavých miestach kdekoľvek na svete a tiež predstavy o tom, aká by pre vás mohla byť  last minute dovolenka 2016. Neváhajte a od prezerania fotografií z poslednej dovolenky si to namierte rovno medzi nové ponuky, last minute či first moment dovolenky a zaujímavé destinácie pre rok 2016.

 

dovolenka 2016

Last minute dovolenka 2016 nemusí byť výhradne iba letná!

Ak protestujete, že na výber dovolenky je ešte priskoro a že leto 2016 je ešte naozaj príliš ďaleko, nezabúdajte, že krásnu dovolenku môžete prežiť kedykoľvek počas celého roka a nie výhradne iba cez leto a letné prázdniny. Aj keď práve ku koncu jesene a v predvianočnom období sa začínajú pulty cestovných kanceláriami plniť ešte horúcimi letnými dovolenkovými katalógmi pre nasledujúcu sezónu a práve výber letnej dovolenky v takom výraznom aj niekoľkomesačnom predstihu vám dokáže ušetriť nemalé finančné prostriedky z rodinného rozpočtu. Ak však nechcete tak dlho na vytúženú dovolenku čakať, môže byť pre vás práve zimná last minute dovolenka 2016 tým pravým riešením.

Zimná dovolenka – pre každého iná

Ideálna zimná last minute dovolenka 2016 môže mať pre každého inú podobu. Pre niekoho je zimná dovolenka bez hôr, snehu a poriadnej lyžovačky takmer nepredstaviteľná a tak svoj výber sústreďuje skôr smerom na alpské destinácie, ako je napr. Rakúsko, Taliansko, Francúzsko či Švajčiarsko. Veľa ľudí však zimu, sneh aj všetky zimné radovánky veľmi ochotne aspoň na istý čas vymení za príjemné letné teploty, krásne pláže, rozpálený piesok a more.

 

dovolenky 2016

Zima s vôňou exotiky

Jediné miesta, kde v zimnom období môžeme nájsť teplé more a slnkom prehriate pláže, sú exotické destináciea práve mesiace január, február, marec či apríl sú ako stvorené pre last minute dovolenky 2016 v exotických krajinách, ako sú napr. Thajsko, Indonézia - Bali, Srí Lanka, Dominikánska republika, Kuba, Maledivy, Maurícius, ale aj Mexiko či Keňa a mnohé ďalšie. Last minute dovolenka 2016 strávená na niektorom z ostrovov v Karibiku alebo vo forme okružnej plavby výletnou loďou po Karibiku (napr. Bahamy, Barbados, Jamajka, Puerto Rico, Trinidad a Tobago) môže byť pre vás skvelým tipom na nezabudnuteľnú zimno-exotickú dovolenku snov.

last minute 2016

Objavujte s nami Ameriku!

Amerika je krajinou, ktorú môžete objavovať donekonečna a v každom ročnom období. Ale práve zimné obdobie (január, február) je ideálnym časom aj na spoznávanie južnej časti Floridy, kde je v tomto čase v celku stabilné počasie s príjemnými teplotami a chladnejšími večermi. Najväčším a najznámejším mestom juhovýchodnej Floridy je Miami. Ak vás zláka práve last minute dovolenka 2016 v Miami Beach, uchvátia vás nielen rozsiahle pláže, ale aj veľké nákupné a zábavné centrá a množstvo zaujímavých výletov po okolí (napr. močariská Everglades či magické mestečko zábavných parkov – Orlando, kde okrem ZOO či akvárií nájdete aj známy Walt Disney World či Magic Kingdom).

neckermann reisen 2016

Cestujte s Neckermann Reisen aj v roku 2016!

Ideálna last minute dovolenka 2016 môže mať mnoho podôb, stačí len navštíviť internetové stránky cestovnej kancelárie Neckermann Reisen a určite si vyberiete tú správnu destináciu pre vás a vašich blízkych. Dovolenka 2016 môže byť tiež skvelým tipom na nezabudnuteľný darček pre celú rodinu pod vianočný stromček, isto aj sami uznáte, že žiadny darček nie je vzácnejší ako spoločne strávené chvíle v kruhu svojej rodine a ak sa k tomu ešte pridajú krásne a exotické prírodné scenérie, pláže alebo zaujímavé miesta, výsledný efekt je priam dokonalý. Cestovná kancelária Neckermann Reisen vám svojou bohatou ponukou destinácií a kvalitnými službami pomôže naplniť vaše cestovateľské sny.