Logo loading

Last minute dovolenka Bali

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Dovolenka Bali Last Minute

 

BALI

Bali je krajina často popisovaná ako raj na Zemi. Staroveké chrámy, piesočné pláže a pokojné ostrovy sú len niektoré z dôvodov, ktoré prilákajú návštevníkov každý rok. Ďaleko od preplnenej metropoly juhovýchodnej Ázie, táto džungľa je útočiskom, ktoré poskytuje únik z reality. Bali dovolenka je preto skvelou dovolenkovou destináciou, ktorá vám poskytne váš vytúžený pokoj i oddych.

 

Dovolenka Bali - Neckermann ReisenDOVOLENKA BALI

Bali je predovšetkým vyhľadávané miesto všetkých plážových dovolenkárov. S krásnym, čistým a bielym pieskom, rozsiahlymi koralovými útesmi, veľkými vlnami (ideálnymi pre surfovanie), pláž sama o sebe ponúka mnoho zábavných aktivít. Niektoré strediská majú vlastné súkromné pláže, no ľahko nájdete i pláže pre verejnosť. Ak more nie je to pravé pre vás, prečo sa nevybrať na trekking v džungli? Je to ďalší skvelý spôsob ako spoznať ostrov. Jedna z obľúbených atrakcií je tzv. Les opíc (Monkey Forest Sanctuary).

 

BALI LAST MINUTE

Na dovolenku na Bali budete ešte dlho spomínať ako na vašu najkrajšiu dovolenku. Sledujte naše last minute ponuky a získate možnosť cestovať na dovolenku Bali last minute za atraktívne ceny.

Na ostrove nájdete tiež chrámy a iné historické miesta. Pokojná Pura Ulun Danau Batara pri jazere Batur dáva turistom možnosť vidieť starovekú malajzijskú kultúru. Mnoho atrakcií ponúka pohľad do malajzijskej kultúry, kde môžete spoznať skutočné zážitky a skúsenosti pôvodných obyvateľov Bali.

 

Bali last minute - Neckermann ReisenSPOZNAJTE OKOLIE BALI

Kuta bola len malá rybárska dedina, keď ju austrálski surferi objavili na začiatku 70. rokov. Novinky o prírodných krásach mesta, veľkých vlnách, a o priateľských miestnych sa čoskoro rozšírili, a v 80. rokoch tam začalo cestovať mnoho ľudí, najmä Austrálčanov. Z Bali sa tak stala ich každoročná púť. Kuta pláž je stále najobľúbenejším miestom pre pobyt na Bali. Kuta ponúka dlhý pás zlatistého piesku, ktorý sa hemží surférmi a plavcami z rôznych kútov sveta. V meste dnes nájdete mnoho hotelov, barov a reštaurácií len pár metrov od pláže. Súkromnejšie a intímnejšie penzióny, bary, obchody a trhy nájdete v menších uličkách v centre mesta.

Kuta je rovnako živá v noci ako aj cez deň, a má povesť párty mesta na celom ostrove Bali. Mnoho ľudí, ktorí cestujú na Bali tam nájdu „trvalý pobyt“ počas svojej dovolenky, vďaka širokým možnostiam a jednoduchému prístupu do ďalších miest. Aj napriek rušnému životu, v meste Kuta sa darí udržiavať uvoľnenú a pohodovú atmosféru, ktorá je typická pre Bali a balijských ľudí.

Dovolenka Bali je ideálna v ktoromkoľvek ročnom období, tak neváhajte a rezervujte si ju už dnes na www.neckermannreisen.sk