Logo loading

Last minute dovolenka Bali

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Dovolenka Bali – krásne miesto s výnimočnou atmosférou

Fantastický, čarovný a nezabudnuteľný - tak by sme mohli opísať indonézsky ostrov Bali, ktorý patrí k veľmi atraktívnym turistickým destináciám a spomedzi všetkých indonézskych ostrovov aj k tým najnavštevovanejším. Čím je práve Bali také okúzľujúce a príťažlivé? Určite sú to slnečné pláže, príroda a more, ale aj jedinečná atmosféra a pozitívna energia, ktorú môžete na tomto mieste nazývanom aj „Ostrov Bohov“ cítiť takmer na každom kroku. Dovolenka Bali, to je skutočný tropický raj s hinduistickou kultúrou, hudbou, tancom a milými, priateľskými ľuďmi, takže ak túžite po dokonalom relaxe na tých najkrajších miestach, bude pre vás dovolenka Bali last minute ideálnym miestom pre pobyt.

Tropické podnebie s príjemnými teplotami po celý rok

Tropické podnebie so striedaním dvoch období (obdobia sucha a obdobia dažďov) je pre destináciu ako je Bali, teda krajinu nachádzajúcu sa v blízkosti rovníka, veľmi typické. Dovolenka Bali tak patrí k tým destináciám, kde môžete pokojne vycestovať takmer kedykoľvek a po celý rok, pretože teploty sa v priemere pohybujú vždy okolo 28 – 30°C, ale k turisticky najvychytenejším sezónam patrí hlavne obdobie sviatkov, ako sú Vianoce, Silvester či Veľká noc a tiež mesiace júl až september, ale aj obdobie výhodnejších cien (Bali last minute) od apríla do júna.

 Dovolenka Bali

 

Dovolenka Bali a jej najkrajšie pláže

Dovolenka na Bali bezpochyby patrí k tým dovolenkovým destináciám, kde turisti cestujú za relaxom na pláži, ale aj za poznávaním zaujímavých miest či poznaním inej kultúry. K dokonalej spokojnosti teda krásne piesočnaté pláže na dovolenke Bali určite nesmú chýbať a na ostrove tých skutočne nádherných a rozprávkových pláží nájdete hneď niekoľko, napr. pláže Kuta a Tuban či pláže v letovisku Nusa Dua, ako Bali Tropic, Sri Lanca, ale aj krásna pláž Pandawa s bielym pieskom, krištáľovo priezračným morom a nádhernou okolitou krajinou. Nájdete tu však aj množstvo ďalších krásnych a zaujímavých pláží (niektoré vhodné na kúpanie iné skôr na vodné športy) či pobreží s unikátnym výhľadom na Indický oceán a jednou z nich je aj pláž Uluwatu s majestátnym útesom.

 

Dovolenka na Bali Last Minute

 

A je toho ešte oveľa viac, čo vám dovolenka na Bali ponúka

Množstvo nádherných pláží však nie je to jediné, čo dovolenka Bali last minute ponúka a tak by bola naozaj veľká škoda neabsolvovať aj niektoré z ponúkaných výletov za poznaním prírodných krás, histórie, kultúry, zvykov a tradícií tohto pôvabného ostrova. K tým najvyhľadávanejším miestam určite patria chrámy (chrámový komplex Pura Besakih i hinduistický chrám Pura Tanah Lot a mnohé ďalšie), hrobky vytesané do skaly Gunung Kawi, sopka, vodopád, jaskyne, ryžové terasy, ale aj Bali Orchid Garden (záhrada orchideí) či hlavné mesto Bali – Denpasar a ešte veľmi veľa ďalších turisticky atraktívnych miest.

Ubytovanie na Bali

Dovolenka Bali je rôznorodá aj čo sa týka ponuky ubytovania na ostrove a záleží len na vašej voľbe či si chcete dopriať absolútny komfort a luxus v jednom z obrovských a prvotriednych hotelových rezortov alebo hľadáte viac dobrodružné a lacnejšie ubytovanie v menších hoteloch či hosteloch. Množstvo ubytovacích zariadení v rôznych atraktívnych lokalitách indonézskeho ostrova Bali nájdete aj v ponuke našej cestovnej kancelárie NeckermannReisen.

 

dovolenka Bali

 

Dovolenka Bali last minute – cestujete na tie najkrajšie miesta s CK NeckermannReisen

V ponuke našej cestovnej kancelárie NeckermannReisen nechýba dovolenka Bali ani na takých výnimočných a luxusných miestach, akou je aj lokalita Nusa Dua, kde nájdete veľmi kvalitné ubytovanie až v 5 hviezdičkových rezortoch, ale tiež kvalitné ubytovanie v hoteloch v známych strediskách Kuta, Ubud či Jimbaran a ešte v mnohých ďalších. Dovolenku Bali a pobyty Bali last minute si tak rozhodne máte z čoho vyberať a práve takáto exotická dovolenka môže byť skvelým tipom aj na výnimočný darček k rôznym významným jubileám, výročiam či dokonca aj pod vianočný stromček.