Logo loading

Last minute dovolenka Dominikánska republika

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Last minute dovolenka v Dominikánskej republike

 

Dovolenka Dominikánska republikaDOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Každý rok sa milióny turistov hrnú do Dominikánskej republiky, aby mohli zažiť jedinečný pocit exotiky, a navštíviť jej tropický raj sviežich dažďových pralesov, nádherné pláže a malebné, úchvatné dedinky. Aj z toho dôvodu, Dominikánska republika rozvinula turizmus a svojim návštevníkom ponúka veľké množstvo hotelových rezortov so službami all-inclusive, ktoré poskytujú vynikajúce vybavenie a služby na vysokej úrovni. Niektoré strediská sú špeciálne zamerané na rodiny s deťmi, iné sú zas exkluzívne a ideálne pre dvojice ako i na romantické medové týždne. Dovolenka v Dominikánskej republike je príjemné osvieženie tela i mysle.

 

Dovolenka Dominikánska republika - NeckermannDOVOLENKA V DOMINIKÁNSKEJ REPUBLIKE

Rozhodli ste sa pre dovolenku v Dominikánskej republike? Ponúkame vám zoznam najobľúbenejších a najkrajších atrakcií, ktoré môžete navštíviť pri vašej prvej návšteve tejto nádhernej krajiny.

Rezervácia dovolenky je jednoduchá, náš online systém vám ponúka letenky a ubytovanie do zvolenej destinácie za najlepšie ceny.

 

Dominikásnka republika last minuteDOMINIKÁNSKA REPUBLIKA VÁS POZÝVA AJ NA TIETO MIESTA:

 

Altos de Chavón, La Romana

- Je to pretvorená španielska dedina zo 16. storočia, ktorá leží pozdĺž južného pobrežia neďaleko známeho mesta Casa de Campo Resort v La Romana. Je to skutočné živé múzeum, časť kolónie remeselníkov, ktoré je súčasťou turistických zaujímavostí. Jeho najpozoruhodnejšia atrakcia je amfiteáter v gréckom štýle, no mnohí tam cestujú aj za skvelými nákupmi a pre ručne vyrábané produkty.

 

Dominikánska republika last minuteLa Zona Colonial, Santo Domingo

- Toto mesto ponúka množstvo dobre zachovaných pamiatok. Staré mesto bolo sídlom španielskej moci v Západnej Indii. Prechádzky po jeho dláždených uliciach a skúmanie jeho starých kostolov a pamiatok vás privedie späť do minulosti. Na každom kroku budete vidieť niečo historické, ako aj ulicu Calle Las Damas, ktorá je prvou dláždenou ulicou v Amerike. Je to skutočný zážitok.

Alcázar de Colón, Santo Domingo

- V koloniálnej zóne starého mesta bola postavená pevnosť pre Columbusovho syna Diega a jeho manželku, ktorá bola neterou kráľa Ferdinanda, kráľa Španielska. Diego vládol kolóniu v 1509 a pevnosť slúžila ako jeho bydlisko.

Vaša dovolenka v Dominikánskej republike vás obohatí o množstvo zážitkov a vaše cestovateľské skúsenosti.

Parque Nacional Los Haitisses, polostrov Samaná

- Tento rozľahlý park je druhým najnavštevovanejším v krajine. Zahŕňa 208 km štvorcových a tiahne sa na západ od Boca de Inferno po vrchol Río Barracote. Sú tam močiare, ktoré sú domovom pre mnohé živočíchy, asi 112 druhov vtákov a takmer 100 druhov rastlín. V tomto parku je možné vidieť aj niektoré nepreskúmané jaskyne pôvodných obyvateľov – Taíno Indov.

Last minute dovolenka

Last minute dovolenka v Dominikánskej republike, alebo last minute dovolenka do inej zaujímavej destinácie, ponúka cestovanie za najvýhodnejšie ceny za rovnako vysoký štandard služieb. Objednajte si tú vašu už teraz.