Logo loading

Last minute dovolenka Dominikánska republika

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Dovolenka Dominikánska republika | Dominikánska republika Last Minute 

 

Dovolenka Dominikánska republika – lepšie raz zažiť ako stokrát počuť

 

Hľadáte exotickú dovolenkovú destináciu, kde by ste mohli prežiť niekoľko krásnych a nezabudnuteľných dní zaslúženého voľna? Je skutočne množstvo krásnych miest, ktoré sa oplatí navštíviť a dovolenka Dominikánska republika či Dominikánska republika pobyty last minute jednoznačne patria medzi ne. Karibská oblasť je na prežitie výnimočnej dovolenky ako stvorená - biele piesočnaté pláže, blankytne sfarbené more, zelené palmy a k tomu krásne slnečné počasie vyslovene lákajú k relaxu a sladkému ničnerobeniu uprostred tohto čarovného raja. Dominikánska republika je tým správnym miestom pre oddych, ale najlepšie presvedčiť sa o tom na vlastnej koži, napr. aj s našou cestovnou kanceláriou NeckermannReisen.

 

Dominikánska republika – celoročne obľúbená turistická destinácia

Zvažujete, v akom termíne bude najlepšie naplánovať vašu exotickú dovolenku v Dominikánskej republike, aby ju žiadne nepredvídané výkyvy počasia neprekazili? V exotike, akou je aj Dominikánska republika, sa nemusíte báť žiadnej náhlej zmeny počasia ani chladnejšieho mora, pretože Dominikánska republika je celoročne ideálnou turistickou destináciou, kde vás čaká slnečné letné počasie s tropickou klímou a s priemernými teplotami okolo 26 až 34°C naozaj po celý rok. Počas roka sú tu iba dve obdobia dažďov a to od mája do júna a tiež od októbra do novembra. Dominikánska republika last minute tak pokojne môžete využiť už počas prvého prázdninového mesiaca – júla.

 

dovolenka dominikánska republika

 

Správny výber lokality a ubytovania je pre ideálnu dovolenku najdôležitejší

Aby vaša dovolenka v Dominikánskej republike bola skutočne dokonalá, je okrem výberu termínu pobytu potrebné správne vybrať si aj konkrétnu lokalitu či letovisko spolu s komfortným ubytovaním v niektorom z hotelových rezortov s kvalitnými službami, o ktoré v Dominikánskej republike naozaj nie je núdza. Dovolenka Dominikánska republika ponúka krásne hotelové rezorty s all inclusive službami a to na východnom, severnom aj južnom pobreží či na prekrásnom polostrove Samana, kde bude o vás skvele postarané a vy si tak môžete bezstarostne užívať veľmi luxusnú exotickú dovolenku na vysokej úrovni. V prípade last minute pobytov dokonca za veľmi lákavé ceny.

 

dominikánska republika dovolenka

 

Dovolenka Dominikánska republika a jej najkrajšie miesta, ktoré sa určite oplatí vidieť

Punta Canapláž Bavaro na východnom pobreží patria k svetoznámym lokalitám a vďaka rozprávkovému prostrediu a prekrásnym plážam je toto miesto jedno z najlepších, aké vám nielen Dominikánska republika, ale aj celá oblasť Karibiku môže ponúknuť. Pláž Bavaro vysoko prevýši všetky vaše sny, očakávania a predstavy o Karibiku a uspokojí aj tých najnáročnejších turistov. Dlhé belostné pláže s jemným pieskom patria k tým najkrajším a skvelé vybavenie celého strediska Punta Cana je zárukou prežitia ideálnej dovolenky. Dovolenka Dominikánska republika však ponúka aj iné krásne miesta a letoviská, napr. Boca Chica či Juan Dolio v blízkosti hlavného mesta alebo Puerto PlataPlaya Dorada na severe.

 

Dominikánska republika last minute

 

Tip na výlet: Tropický polostrov Samana

Pre tých, ktorí hľadajú oázu pokoja a nerušeného ticha viac ako zábavné a rušné letoviská, je dovolenka strávená na polostrove Samana tým najlepším možným miestom, kde si môžete vychutnávať absolútne pokojnú atmosféru uprostred veľmi atraktívneho prostredia bujnej tropickej vegetácie. Perličkou tohto čarovného miesta je aj jedinečný zážitok v podobe tisícky veľrýb, ktoré sem za účelom párenia priplávajú až z Grónska a tak práve tu môžete od polovice januára až do konca marca sledovať naozaj vzácny úkaz.

 

Dominikánska republika last minute zájazdy s NeckermannReisen – nezabudnuteľný zážitok za super cenu

Naša CK NeckermannReisen vám vďaka svojej pestrej ponuke pomôže vybrať a zrealizovať pobyt, šitý presne na mieru a exotická dovolenka v Dominikánskej republike sa tak stane aj pre vás realitou a naozaj nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budete vždy s úsmevom spomínať. V ponuke nechýba ani Dominikánska republika last minute pobyty za naozaj veľmi zaujímavé a prijateľné ceny s odletmi už v najbližších prázdninových týždňoch.