Logo loading

Last minute dovolenka Dubaj

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Dovolenka Dubaj | Last minute Dubaj – krása a exotika na vysokej úrovni

Dovolenka Dubaj je v posledných rokoch mimoriadne vyhľadávanou destináciou s puncom luxusu za prijateľnú cenu. Dubaj nie je len garanciou stabilného slnečného a teplého počasia počas celého roka, ale aj nekonečnej zábavy a množstva aktivít či atrakcií. 

Prečo je Dubaj TOP destináciou?

Dovolenka Dubaj má niekoľko lákavých bonusov, vďaka ktorým je naozaj TOP dovolenkovou destináciou aj pre tých najnáročnejších. Last minute Dubaj dovolenka dáva jedinečnú možnosť ocitnúť sa na exotickom a slnečnom mieste s krásnymi plážami už po približne 6 hodín trvajúcom lete, kým do iných exotických destinácií by ste leteli minimálne ešte raz taký dlhý čas. 

last minute dubaj

 

Destinácia bohatá na zážitky

Ak chcete okrem leňošenia na pláži aj niečo zaujímavé podniknúť, potom je dovolenka Dubaj pre vás tým správnym miestom. Medzi miesta, ktoré si nesmiete nechať ujsť, určite patrí Burj Khalifa, najvyšší mrakodrap na svete, kde sa vám z výšky 124. poschodia naskytnú jedinečné výhľady. Poprechádzajte sa aj po Sheikh Zayeds Road, kde môžete obdivovať mrakodrapy a nezabudnite si pozrieť aj známu dominantu či ikonu Dubaja - luxusný hotel Burj al Arab s výškou 321 metrov. Úžasná je aj atmosféra starého mesta a trhovísk či Miracle Gardens, prekrásnych kvetinových záhrad a zážitkom je aj návšteva vodných a zábavných parkov, napr. Wild Wadi Water Park.

Burj Khalifa

 

Dovolenka v Dubaji – skvelé nákupné možnosti aj púštne safari

Dovolenka Dubaj, to sú aj skvelé nákupné možnosti a ak sa vám vďaka last minute Dubaj podarí ušetriť nejaké financie, určite nebude núdza o miesta, kde ich dokážete s nadšením utratiť, napr. v jednom z najväčších nákupných centier Dubai Mall. Obrovské nákupné stredisko ponúka nielen nákupné možnosti, ale aj veľké akvárium či dokonca všetky zimné radovánky, napr. lyžovanie, klzisko, ale aj stavanie snehuliakov a guľovačku. Dovolenka Dubaj a jej púštne safari patrí tiež k nezabudnuteľným zážitkom, kde si užijete nielen jazdenie na ťavách, ale aj jazdu na džípoch po piesočných dunách a vyskúšať si môžete aj tradičný arabský odev.

dovolenka dubaj

 

Kedy sa oplatí cestovať do Dubaja?

Dovolenka Dubaj je ideálnou celoročnou destináciou, pretože ponúka tropickú a suchú klímu. Ideálny čas pre last minute Dubaj je najmä v mesiacoch marec, apríl, máj a tiež v októbri a novembri, kedy sú ideálne teploty vzduchu (cca 27 -30°C) a aj more je vyhriate na príjemných 24 -25°C.

luxusné služby

 

Dovolenka v Dubaji s Neckermann Reisen

Dovolenka Dubaj ponúka všetko, čo od kvalitnej a luxusnej dovolenky očakávate a dokonca aj niečo naviac - krásne piesočnaté pláže, skvelé služby aj počasie a množstvo zážitkov. Last minute Dubaj nechýba ani v ponuke cestovnej kancelárie Neckermann Reisen, kde si môžete vybrať rôzne typy ubytovania, vrátane raňajok či polpenzie za veľmi lákavé ceny.