Logo loading

Last minute dovolenka Grécko

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Last minute dovolenka v Grécku

 

Last minute Grécko NeckermannGRÉCKO – POTEŠÍ TELO I DUŠU

Grécko je populárna a veľmi žiadaná krajina a samozrejme, nie je to len vďaka moru a slnku. Bohatá história v kontraste s moderným životom v mestách ponúka pre každého návštevníka niečo zaujímavé. Dovolenka v Grécku ponúka skvelé príležistosti pre turistov a návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Grécko leží v južnej časti Balkánskeho polostrova na juhu Európy. Ku Grécku patrí aj niekoľko ostrovov. Každý z nich je niečím špecifický a výnimočný.

 

Dovolenka Grécko Neckermann ReisenNÁDHERNÉ A EXOTICKÉ GRÉCKE OSTROVY KAŽDOROČNE LÁKAJÚ DAVY TURISTOV

Aj keď sa ostrov Santorini pokladá za jeden z najkrajších gréckych ostrovov, pre mnohých je už tento ostrov dostatočne známy. To vás ale nemusí odradiť, pretože na výber máte desiatky ďalších famóznych gréckych ostrovov. Ak aj vy počujete grécke pláže volať vaše meno, neváhajte a rezervujte si dovolenku v Grécku čo najskôr.

Skiathos je ostrov ideálny pre všetkých milovníkov prírody a zelene. Je to jeden z najsevernejších ostrovov v Grécku. Ponúka obrovské kopce sviežich borovíc ale tiež piesočnaté pláže. Atrakcie, ktoré môžete navštíviť na tomto ostrove sú okrem iného aj staroveké kláštory, hrady a zámky, kostoly z byzantského obdobia a mnoho fascinujúcich múzeí.

Chios, oddelený od Turecka len úzkym prielivom, je ideálnym miestom na prechádzky po pamiatkach. V centre ostrova sa nachádza pozoruhodná historická pamiatky – Nea Moni, kláštor z 11. storočia. V južnej časti ostrova si môžu hostia prezrieť niekoľko stredovekých dedín s ich starobylými hradbami a vežami. V tejto oblasti vás očaria aj krásne pestrofarebné a voňavé tulipány. Aj toto je veľkolepé Grécko.

GréckoSamos – tento ostrov je považovaný za najslnečnejšiu destináciu v celej Európe. Presvedčte sa o tom sami. Objavíte nádherné kamienkové pláže a krištáľovo čistú vodu. Perfektné podmienky na potápanie a šnorchlovanie ocenia všetci milovníci vody a vodných športov. Ak sú pre vás tieto vodné športy novinkou, ostrov ponúka školenia a hodiny s inštruktormi, aby ste si váš zážitok vychutnali čo najviac. Na ostrove Samos sa nachádzajú architektonické pamiatky ako ruiny chrámu Hera, či akvadukt Eupalinos, ktorý je považovaný za staroveký inžiniersky zázrak nie len v Grécku.

Paros je jedným z najpôvabnejších gréckych ostrovov. Na ostrove sa nachádzajú staré mestá s dláždenými uličkami, bielymi domami a žiarivými, voňavými vinicami. Paros má skvelé trajektové spojenia, čo umožňuje jednoduché cestovanie na ostatné ostrovy v Kykladoch. Pláže na tomto ostrove sú dostatočne vzdialené, vďaka čomu získate pokojné a dostatočne súkromné oblasti na slnenie a plávanie.

 

LAST MINUTE GRÉCKO – VIAC DOVOLENKY ZA MENEJ

Cestovná kancelária Neckermann Reisen vám ponúka celoročne mnoho zaujímavých destinácií v last minute cenách. Letenky a ubytovanie do Grécka si môžete objednať jednoducho na stránkach spoločnosti Neckermann. Last minute dovolenku v Grécku si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle 02/5443 0983.