Logo loading

Last minute dovolenka Karibik

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Karibik dovolenka | Karibik Last Minute 

 

Karibik dovolenka – vyberte si len to najlepšie od CK NeckermannReisen!

Keď sa povie Karibik dovolenka, väčšinou netreba nikomu zvlášť vysvetľovať ani predstavovať, o akú oblasť či destináciu konkrétne ide, pretože Karibik je synonymom pravej exotiky a vyhľadávaným turistickým cieľom mnohých dovolenkárov túžiacich po nezabudnuteľnej exotickej dovolenke pri rozprávkových plážach v čarovnej bielo-azúrovo-zelenej kombinácii piesku, mora a paliem. Karibik dovolenka je skutočným snom a rajom na Zemi, stačí si už len vybrať jednu z množstva destinácií, ktoré oblasť Karibiku zahŕňa. Medzi tie najznámejšie a najvyhľadávanejšie patrí určite Dominikánska republikaKuba, ale aj veľa ďalších úžasných miest vám umožní spoznať krásy Karibiku, ako napr. Jamajka, St. Lucia, Grenada, Barbados, Panenské ostrovy, Aruba, Trinidad a Tobago či Bahamy. Aj v prípade Karibik last minute dovolenky si je skutočne z čoho vyberať!

 

karibik dovolenka

 

Horúca, slnečná a exotická dovolenka v Karibiku

Karibik dovolenka je slnečná a horúca po celý rok a vďaka tropickému podnebiu si tu môžete užiť pravú letnú dovolenku aj v období, kedy sa u nás o príjemných teplotách okolo 25°C a slnečnom počasí nedá veľmi hovoriť. Najlepším obdobím na cestovanie po Karibiku je práve zima a mesiace december až apríl, počas leta už býva viac zrážok (dážď zvykne byť prudký ale trvá krátko), veľmi silné búrky sú skôr výnimkou a preto ani Karibik last minute zájazdy v tomto období nemusia byť zlou voľbou. Ak však chcete mať naozaj istotu, vyberte si napr. karibský ostrov Aruba, ktorý je úplne mimo hurikánových oblastí.

 

Last minute Karibik

 

Dovolenka Karibik – ktorú z destinácií si vybrať?

Ste rozhodnutí stráviť výnimočnú dovolenku v Karibiku, len sa ešte neviete rozhodnúť pre konkrétnu oblasť a presnú destináciu vášho pobytu? V katalógoch aj na internetových stránkach vyzerajú všetky ponuky naozaj nádherne a veľmi lákavo, biele piesočnaté pláže z jednej strany lemované palmami a z druhej obmývane azúrovo sfarbeným morom sú typické pre takmer všetky oblasti Karibiku. Ako teda vybrať len jednu jedinú? Hlavným a rozhodujúcim kritériom býva finančný limit, ale aj skúsenosti a odporúčania priateľov či známych, ktorí už dovolenku v Karibiku absolvovali a tak k tým najvyhľadávanejším stále určite patrí Karibik dovolenka Dominikánska republika, Kuba ale aj Jamajka. Krásne destinácie Karibiku, kde zároveň nájdete jedny z najlepších hotelových rezortov...

 

Varadero, Punta Cana, Montego Bay – Tá najlepšia karibská dovolenka

Letoviská Varadero – Kuba, Punta Cana – Dominikánska republika aj Montego Bay – Jamajka patria k TOP destináciám a letoviskám v oblasti Karibiku. Ak teda chcete ísť na istotu, určite vás tieto lokality nesklamú. Belostné romantické pláže a skvele vybavené strediská sú ich najväčším benefitom. Karibik dovolenka na známej pláži Bavaro v letovisku Punta Cana alebo v Montego Bay na Jamajke je určite splneným snom o exotike aj pre tých najnáročnejších dovolenkárov.

 

Karibik last minute

 

Skúste niečo nové!

Karibik last minute pobyty však ponúkajú aj veľa ďalších možností ako stráviť výnimočnú dovolenku aj na miesta, ktoré sú pre našinca menej známe, ale zato skutočne krásne. Medzi takéto miesta patrí napr. ostrov Sv. Lucia, kde vás čaká nádherné pobrežie, zeleň, čistý vzduch s omamnou vôňou kvetov a veľmi luxusné all inclusive rezorty či dokonca lanovka priamo nad pralesom. Malý ostrov s vôňou exotických kvetov a s romantickými plážami i vodopádmi, ostrov korenia - muškátového orechu, zázvoru, škorice jednoducho malebná Grenada je tiež skvelý tip na karibskú dovolenku.

 

Karibik last minute pobyty – exotika s CK NeckermannReisen za skvelé ceny

Exotická Karibik dovolenka či Karibik last minute dovolenka s CK NeckermannReisen ponúka celý rad tých najkrajších karibských destinácií, pláží a skvelých ubytovacích možností nielen na Kube, Jamajke či v Dominikánskej republike, ale tiež v takých lahôdkach ako sú Panenské ostrovy, Portoriko, St. Lucia či Saint Vincent & Gredadines a v mnohých ďalších perlách Karibiku. NeckermannReisen je cestovná kancelária, ktorá dokáže splniť váš veľký sen o exotickej dovolenke v Karibiku.