Logo loading

Last minute dovolenka Karibik

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Last minute dovolenka na Karibiku

 

dovolenka na karibikuKARIBIK - OSTROVY

Dovolenka na Karibiku - dovolenka v svetovom raji všetkých turistov. Nachádza sa na juhu Severnej Ameriky. Zahŕňa ostrovy Veľkých Antíl (najznámejšie - Kuba, Dominikánska republika, Jamajka), Malých Antíl (napr. Panenské ostrovy alebo ostrov Barbados) a tiež Bahamské ostrovy.

KEDY JE VHODNÝ ČAS NA LAST MINUTE DOVOLENKU NA KARIBIKU?

Keďže Karibik sa rozprestiera na veľkom území, klíma sa tu mení od ostrova k ostrovu. Vo všeobecnosti je tu tropické podnebie. Dovolenka na Karibiku s ponukou last minute vás teda počas celého roka poteší slnečným počasím, avšak striedajú sa tu "suché" a "vlhké" obdobia. Druhý polrok býva väčšinou vlhkejší než prvý.

 

Karibik Last Minute Neckermann ReisenSPOZNAJTE KRÁSU ATLANTICKÉHO OCEÁNA

Pokiaľ obľubujete potápanie a užívate si spoznávanie podmorského sveta, dovolenka na Karibiku vám prinesie v tejto oblasti iba to najlepšie. Vody Atlantického oceána sú tu plné najrôznejších druhov pestrofarebných rýb, korytnačiek a koralových útesov.

 

KARIBIK - NIE LEN NÁDHERNÉ PLÁŽE A TEPLÉ MORE

Príroda na Karibských ostrovoch je rozmanitejšia, než si dokážete predstaviť. Nájdete tu všetko od bujných zelených a sviežich lesov až po vyschnuté a piesočnaté územia s občasným výskytom kaktusov. Dôvodom, prečo si cestovatelia vyberajú z katalógu práve Karibik dovolenka je však väčšinou úplne iný - húfy turistov sem lákajú nádherné piesočnaté pláže a priezračné tyrkysové more. 

 

Karibik - NeckermannreisenPODMORSKÉ MÚZEUM ALEBO ČO SA OPLATÍ NAVŠTÍVIŤ

Pokiaľ vás omrzí slnenie na pláži a plávanie v mori, dovolenka na Karibiku vám poskytne aj možnosť spoznávať aj jej inú stránku. Najväčším unikátom je Podmorské múzeum - svetový unikát, ktoré sa nachádza v oblasti Quintana Roo. Nájdete tu jedinečné sochy - postavy ľudí, ktoré však slúžia aj inému účelu, ako len prilákať turistov. Sú pokusom o pomoc prírode.

DOVOLENKA NA KARIBIKU PONÚKA AJ TIETO "CHUŤOVKY": 

Ak raz navštívite Karibské ostrovy, nemali by ste zabudnúť na niekoľko vecí, ktoré tu môžete okúsiť. Sú najvhodnejším miestom pre yachting a potápanie, no prekvapujúco sa stávajú aj miestom, kam s radosťou zavítajú nadšený golfisti. To, že Kuba je známa pre svoje cigary snáď ani nemusíme spomínať, no čo ste možno nevedeli je fakt, že sa tu nachádza aj jedna z najvýznamnejších svetových čokoládovní. Najsilnejšie afrodiziakum - toto je typické zasa pre ostrov Guadeloupe, takže, ako sami môžete vidieť - dovolenka na Karibiku vám môže ponúknuť tie najrozmanitejšie zážitky, aké si len viete predstaviť.