Logo loading

Last minute dovolenka Thajsko

Cenovo výhodné ponuky

Najobľúbenejšie hotely

Praktické informácie

Dovolenka Thajsko Last Minute

 

Thajsko last minuteTHAJSKO DOVOLENKA

Thajsko je štát, ktorý ponúka množstvo zaujímavostí pre všetkých svojich návštevníkov. Nachádza sa v juhovýchodnej Ázii a je súčasťou polostrovov – Malajského a polostrovu Zadná India.

Vďaka skvelému jedlu, tropickému podnebiu, fascinujúcej kultúre, starobylej architektúre a krásnym plážam, je Thajsko magnet pre dovolenkárov z celého sveta.

Dovolenka Thajsko ponúka širokú škálu organizovaných výletov a zájazdov, a atrakcie, z ktorých si určite vyberiete i vy. Jeden z najjednoduchších spôsobov ako skutočne spoznať Thajsko – krajinu i kultúru, je rezervovať si dovolenkový zájazdy so sprievodcom. Dovolenku Thajsko – letenky a ubytovanie, si môžete zakúpiť v cestovnej kancelárii Neckermann Reisen online alebo telefonicky.

 

 

Dovolenka ThajskoNAJLEPŠIE VÝLETY NA DOVOLENKE V THAJSKU

Na historickej prehliadke na rieke Kwai môžu návštevníci spoznať fascinujúcu minulosť Thajska, od starovekých opotrebovaných chrámov až po pamiatky z druhej sv. vojny. Za mostom cez rieku Kwai je mesto Kanchanaburi. Toto mesto je krásne, obklopené zelenou džungľou, vodopádmi a riekami. Farebné mestá, tradičná kultúra, tropické prírodné zázraky, ponúka dobrodružná cesta z Bangkoku do Singapuru. Okrem významných miest Thajska, ako sú Malajzia a Singapur, môžete zavítať napr. do Melaka. Toto mesto má koloniálnu minulosť a voňavé čajové plantáže (Cameron Highlands). V tejto oblasti sa môžete vydať aj na prechádzku v pokojnom dažďovom pralese.

 

Thajsko dovolenkaEXOTICKÁ DOVOLENKA THAJSKO S RODINOU A DEŤMI

Kombinácia kultúry, priateľských ľudí, zaujímavých aktivít, dobrého jedla a nádhernej prírodnej scenérie robí Thajsko dovolenku ideálnou nie len pre dvojice ale aj pre celé rodiny. Rodiny môžu objavovať starobylé ruiny v Ayuthaya, nakupovať na farebných trhoch v Bangkoku alebo navštíviť Prírodný park so slonmi,  v meste Chiang Mai. Takýto rodinný výlet je skvelým spôsobom, ako priniesť deti do „nového sveta“, naučiť ich novým veciam, spoznávať exotickú faunu i flóru, a užiť si rodinnú dovolenku zároveň.

Na svojom zoznamovaní sa s Thajskom si rozšírte prehliadku severným Thajskom v Laose. Laos je malá krajina, známa pre svoju uvoľnenú atmosféru. Veľa návštevníkov Laosu cestuje aj do hlavného mesta alebo tiež do očarujúceho mesta Luang Prabang. Toto je skutočne unikátne mesto s krásnymi zachovalými pozlátenými chrámami, tradičnými drevenými Lao domami a veľkými budovami z francúzskej koloniálnej éry. Ak cestujete z energického Bangkoku do pokojného Laosu, oceníte nezvyčajný kontrast dvoch miest.

THAJSKO LAST MINUTE DOVOLENKY S NECKERMANN REISEN

Dovolenku do Thajska si teraz môže dovoliť takmer každý. Ponuka Thajsko last minute a iné destinácie nájdete na stránke www.neckermannreisen.sk