Logo loading

Last minute dovolenky

Last minute dovolenky splnia vaše cestovateľské sny

Aj keď sa už letné prázdniny skončili a hlavná letná dovolenková sezóna je už za nami, je ešte stále množstvo zaujímavých a lákavých ponúk pre strávenie last minute dovolenky, napríklad pre pracovne vyťažených ľudí, ktorí cestovanie a dovolenkový relax počas leta nestíhali práve kvôli pracovnej zaneprázdnenosti alebo aj z iných rôznych dôvodov a tiež pre ľudí, ktorých láka vymeniť sychravé jesenné počasie za teplé slnečné lúče a predĺžiť si tak ešte aspoň na chvíľu leto. Práve nadchádzajúce mesiace sú ideálnym obdobím pre strávenie last minute dovolenky v niektorej z exotických destinácií a užiť si tak dokonalý relax pri nádherných plážach pod palmami.

last minute dovolenka

Cenovo výhodnejšie pobyty

Last minute dovolenky či first moment dovolenky sú spôsobom ako získať cenovo výhodnejšiu dovolenku vo výraznom časovom predstihu (first moment napr. aj 6 mesiacov vopred) alebo naopak na poslednú chvíľu (last minute). Práve nákup last minute dovolenky na poslednú chvíľu umožňuje získať naozaj lacnú dovolenku vo veľmi blízkom časovom termíne z posledných dostupných kapacít hotelov a zájazdov, ktoré sa nestihli vypredať. Last minute dovolenky sú tak ideálne najmä pre ľudí, ktorí sú časovo flexibilný a nemajú problém vybrať si dovolenku rýchlo a na poslednú chvíľu aj z menšej ponuky hotelov či zájazdov. Stačí sa len rozhodnúť pre konkrétnu destináciu, ktorá bude pre vás najlákavejšia a môžete cestovať oveľa lacnejšie.

last minute

Vycestujte do exotických destinácií...

Last minute dovolenky v exotických destináciách ako napríklad Maledivy, Maurícius, Seychely v Indickom oceáne či Dominikánska republika alebo Kuba sú zárukou teplého a slnečného počasia aj v zimnom období a umožnia vám oddych na prekrásnych piesočnatých plážach s tyrkysovým morom, ale aj spoznávanie nových a zaujímavých miest napr. formou okružných a poznávacích ciest po Kube, ktoré je tiež často možné absolvovať ako veľmi atraktívnu last minute dovolenku.

...aj do tých menej vzdialených

Ak vás viac ako exotika lákajú bližšie dovolenkové destinácie, ktoré sú dostupné už po pár hodinách letu, určite vás môžu zaujať last minute dovolenky na niektorom z Kanárskych ostrovov alebo Spojené Arabské Emiráty. Kanárske ostrovy sú nazývané aj ostrovmi večnej jari, pretože ani v zimnom období tu teplota vzduchu takmer nikdy neklesá pod 20°C. Medzi najznámejšie a najnavštevovanejšie Kanárske ostrovy určite patrí Gran Canaria, Tenerife alebo Fuerteventura, ale aj ostrovy Lanzarote, La Palma či La Gomera majú každému dovolenkárovi čo ponúknuť. Veľmi atraktívne miesta pre dovolenku ponúkajú aj Spojené Arabské Emiráty (napr. Dubaj, Abu Dhabi), ktoré sú svojou klímou ideálne pre last minute dovolenky práve v tomto období (v mesiacoch september až december).

dovolenka

Prečo je cestovanie na poslednú chvíľu stále také obľúbené?

Okrem toho, že last minute dovolenky ponúkajú jedinečnú možnosť cestovať a spoznávať svet za veľmi výhodné ceny sú last minute pobyty a dovolenky pre mnohých veľmi lákavé aj istou dávkou adrenalínu, ktorý so sebou prináša hľadanie dovolenky na poslednú chvíľu. Možno viete, že chcete cestovať, ale netušíte kedy a kam presne a práve to je na last minute dovolenkách to čarovné, že si vyberiete destináciu podľa aktuálnej ponuky, pobalíte sa o pár hodín či dní už cestujete a navyše za oveľa nižšiu cenu.

Ako si nájsť ideálnu dovolenku?

Najlepším spôsobom, ako si nájsť tie najvýhodnejšie zájazdy a last minute dovolenky je pravidelne sledovať ich ponuku na internetových stránkach a v prípade, že vám niektorá z last minute ponúk padne do oka, netreba príliš dlho váhať, pretože počet voľných miest býva obmedzený a tak sa veľmi ľahko môže stať, že dlhým váhaním zaujímavú ponuku premeškáte a kým sa nakoniec rozhodnete, bude last minute zájazd vypredaný. Skvelé last minute dovolenky aj do mnohých exotických destinácií nájdete napríklad aj v ponuke cestovnej kancelárie Neckermann Reisen, kde si určite každý môže vybrať svoju vysnívanú dovolenku. 

neckermann reisen

Cestujte s Neckermann Reisen do tých najkrajších miest na svete!

Last minute – takéto cestovanie je najlepšie pre tých, ktorí nie sú časovo obmedzení. Dôležitá je flexibilita, keďže tieto ponuky vznikajú na poslednú chvíľu, avšak môžete cestovať vo dvojici alebo s celou rodinou za vynikajúce ceny. Na našich stránkach nájdete aj rôzne last minute zájazdy, okružné a poznávacie cesty. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať online alebo na tel. čísle 02 / 544 30 981-3.

Doprajte si aj Vy svoju vysnívanú dovolenku! Sledujte naše last minute ponuky po celý rok a cestujte s nami!