NOVINKA - Teraz ešte viac flexibility pre Vás s poistením FLEX Option

NOVINKA - Teraz ešte viac flexibility pre Vás s poistením FLEX Option

 Vážení cestovatelia,

odteraz môžete s Neckermann Reisen využiť ešte väčšiu flexibilitu pri rezerváciách vďaka poisteniu FLEX Option.  

Podmienky a výhody poistenia FLEX Option:

  • Až do 10 dní pred odchodom môžete bez udania dôvodu preknihovať svoju zarezervovanú dovolenku za aktuálne denné ceny bez žiadnych ďalších poplatkov. V prípade, že cena preknihovaného zájazdu bude oproti pôvodnej nižšia, bude Vám rozdiel ceny vyplatený naspäť. Ak bude cena oproti pôvodnej vyššia, rozdiel ceny doplatíte. Preknihovanie na iného usporiadateľa nie je možné (Výnimka: z NEC na NER alebo z NER na NEC rovnako tiež z TOC na TOR alebo z TOR na TOC) 
  • Poplatok za osobu pre blízke destinácie a pobyty s individuálnou dopravou 9 Euro, pre vzdialené destinácie 15 Euro (Infant zdarma – vek dieťaťa sa počíta k termínu návratu z destinácie).
  • FLEX Option poistenie sa dá objednať len v rámci predbežnej rezervácie pre paušálne zájazdy a rezervácie hotelov tour-operátorov Neckermann ReisenThomas Cook ReisenÖGER TOURS alebo Air Marin.

Spýtajte sa na poistenie FLEX Option pri rezervácii dovolenky a využite väčšiu flexibilitu, ktorú toto poistenie ponúka. 
Ak budete chcieť na poslednú chvíľu niečo zmeniť, môžete jednoducho upraviť tieto prvky rezervácie : termín, dĺžka pobytu, účastník, destinácia, let a/alebo hotel.
 

Príjemné vyberanie dovolenky Vám praje
Neckermann Reisen