Najlepšia Dovolenka | Dovolenky s Neckermann

DOVOLENKA S CESTOVNOU KANCELÁRIOU NECKERMANN

 

Neckermann ReisenDovolenka – šanca uniknúť z kolobehu bežných pracovných dní, preč od stereotypu, stresu, povinností i každodenných problémov. Konečne priestor pre plnohodnotné strávenie času s partnerom, rodinou či priateľmi, jednoducho s tými, ktorí sú vášmu srdcu najbližší. Možnosť preskúmať rôzne kúty sveta, objaviť čaro historických pamiatok, prekrásnu prírodu, spoznať inú kultúru, zažiť dobrodružstvá alebo len jednoducho načerpať novú energiu na slnkom zaliatej pláži, kde v pozadí počuť iba šum mora.

 

Letné aj zimné dovolenky

dovolenkaTo všetko sú dôvody, prečo sa dovolenka stala už takmer každý rok nevyhnutnou súčasťou života toľkých ľudí. Veď niektorí z nás si už bez dovolenky pri mori leto ani nevedia predstaviť. A potom sú tu tí, ktorí objavili aj čaro zimnej dovolenky v rôznych exotických destináciách. Takáto dovolenka otvára možnosti, ako netradične prežiť Vianočné sviatky alebo Silvester a Nový rok.

Vyberajte a cestujte s Neckermann Reisen!

Nech už je vaša vysnívaná dovolenka akákoľvek, naplánujte si ju rýchlo, jednoducho a výhodne vďaka našej cestovnej kancelárii Neckermann Reisen. Ponúkame vám výber z množstva rôznych dovolenkových destinácií, ubytovacích zariadení, termínov aj spôsobov dopravy. Stačí, ak zadáte cieľovú destináciu a ostatné kritériá, ako napr. dátum dovolenky, typ ubytovania alebo spôsob stravovania a my vám vyhľadáme najvýhodnejšie ponuky pre vás. Ak hľadáte dovolenku za skutočne najnižšiu cenu, môžete tiež využiť naše last minute ponuky pobytov.

 

Liečba dovolenkou?

 

Prevencia pred syndrómom vyhorenia v práci

 

relaxDovolenka aspoň raz do roka je viac než len pozitívna po všetkých stránkach. V prvom rade pôsobí ako liek na pracovnú preťaženosť. Ak totižto pracujete 8 – 9 hodín denne, 5 dní v týždni, celý rok, bez akejkoľvek dlhšej prestávky, veľmi ľahko u vás môže dôjsť k syndrómu vyhorenia alebo tzv. „burn-out“ syndrómu. Za syndróm vyhorenia sa pokladá obdobie, kedy vás práca, ktorá vás inak napĺňala, zrazu prestane baviť, čím sa samozrejme zníži aj váš pracovný výkon. Vtedy by mala prísť na rad dovolenka, počas ktorej na prácu celkom zabudnete, načerpáte nové sily, nápady, inšpiráciu aj chuť do ďalších pracovných dní.

Relax pôsobí priaznivo aj na vaše fyzické zdravie

Dovolenky tiež priaznivo pôsobia nielen na psychické, ale aj na vaše fyzické zdravie. Každodenný stres prirodzene vyčerpáva váš organizmus, následne oslabuje vašu imunitu a spôsobuje častejší výskyt ochorení. Dovolenka v tomto prípade opäť pôsobí blahodarne pre odbúravanie stresu a je dokázané, že posilňuje imunitu. Nehovoriac o priaznivých účinkoch, ktoré má na zdravie slaná morská voda a prímorský vzduch. Pomôcť vám môžu napr. pri liečení alergií, kožných chorôb aj pri problémoch s pohybovým aparátom. Pobyt pri mori je po zdravotnej stránke veľmi vhodný aj pre malé deti a starších ľudí.

V znamení kontrastov

Máte sedavé zamestnanie? Dovolenka vám poskytne možnosti, ako opäť rozhýbať svoje telo. Množstvo hotelov aj samotných destinácií ponúka širokú škálu možností, ako aktívne využiť voľný čas počas svojej dovolenky. Už aj samotné plávanie v mori je športom, avšak vyskúšať toho môžete aj oveľa viac – windsurfing, golf, turistika, cyklistika... Ak sa naopak počas svojich pracovných dní len málokedy zastavíte a sadnete si, zvoľte si radšej pokojnú a oddychovú dovolenku, počas ktorej si doprajete čas napr. na prečítanie knihy, vychutnanie obľúbenej kávy či pozretie filmu, ktorý ste chceli vidieť už pred rokom. Jednoducho, vaša dovolenka by mala byť akýmsi kontrastom k tomu, ako trávite zvyšok roka.

 Tenerife

 

UŽITE SI CHVÍLE S NAJBLIŽŠÍMI

 

Rodina na prvom mieste

KrétaĎalším dôvodom, prečo sa vybrať na dovolenku je trávenie času s tými najbližšími. Dovolenky, na ktoré sa vyberiete so svojou rodinou a malými deťmi, by mali byť situované v pokojnejšej turistickej oblasti, v ubytovacom zariadení, ktoré bude poskytovať príjemné prostredie aj pre deti. K dispozícii sú dnes už aj tzv. baby friendly hotely, ktoré poskytujú deťom aj rodičom maximálny komfort a všetky služby nevyhnutné pre pokojnú rodinnú dovolenku.

Ak sa chystáte k moru, dôležité je zvážiť si aj vzdialenosť hotela od pláže, typ pláže (štrková, piesočnatá) a možnosti vstupu do mora. Samozrejme, pre deti sú najvhodnejšie dovolenky v hoteloch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Mnoho rodičov určite ocení, ak hotel ponúka pre deti aj animačný program. S deťmi do jedného roka sa neodporúča cestovať veľmi ďaleko, preto sú vhodné bližšie destinácie ako napr. dovolenka Chorvátsko alebo dovolenka Grécko. Do dvoch rokov sa tiež radšej vyhnite exotickým destináciám.

Romantika vo dvojici

 

KrétaPočas celého roka trávite obaja väčšinu času vo svojej práci, doma sa stretávate len ráno ponáhľajúc sa do roboty a večer, keď prídete obaja unavení domov. Aspoň raz do roka by ste si mali nájsť aj čas len a len pre seba  a na to je najvhodnejšia romantická dovolenka pre dvoch. Či už sa vyberiete do útulného penziónu alebo luxusného hotelového rezortu, či chcete čas stráviť na pláži alebo spoznávaním okolitých pamiatok, najdôležitejšie je, že tento čas strávite spoločne. Dovolenky od Neckermann Reisen sú vhodné pre čerstvo zamilované dvojice, pre strávenie medových týždňov po svadbe aj pre páry, ktoré chcú na dovolenke znova obnoviť čaro svojej lásky.

Zábava a dobrodružstvo s priateľmi

Veľmi obľúbená je aj dovolenka s priateľmi. Či už ide o dámsku jazdu s bohatými možnosťami wellness vyžitia a priestorom pre nákupy alebo o pánsku jazdu v rušnom centre niektorého letiska spojenú s návštevou najvychytenejších nočných klubov, vďaka ponuke Neckermann Reisen pobytov si každý príde na svoje. Zažite nekonečnú dávku zábavy a dobrodružstva so svojou partiou!

 

 

NECKERMANN REISEN

Neckermann Reisen dovolenka vám otvára nekonečné možnosti. Cestovať môžete doslova do celého sveta, vyberať si môžete z luxusných hotelových rezortov aj útulných rodinných apartmánov. Medzi destináciami v našej ponuke nájdete obľúbené prímorské letoviská aj rušné metropoly. Zažiť môžete klasické letné dovolenky alebo netradičný zážitok v podobe zimnej exotiky. Nech už hľadáte čokoľvek – s nami to určite nájdete!